Hırsız Alarm Sistemleri

Evinizde iş yerinizde can ve mal güvenliğinizi koruma altına alan alarm sistemlerimiz başta hırsızlık tehlikesi olmak üzere yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları gibi özel durumlarda da sizi en iyi şekilde koruyacaktır.Satış, Servis ve Kurulumunu yaptığımız hırsız alarm sistemlerinde, Teknim, DSC, GE, Paradox gibi seçkin ve güvenilir markaların ürünleri tercih edilmektedir.

Yaşam alanlarınızı istenmeyen ziyaretçilerden korumak ve maddi kayıplar yaşamamak için alabileceğiniz önlemlerden en önemlisi koruma sağlamak istediğiniz alan için iyi bir ALARM SİSTEMİ satın almaktır.

Hırsız alarmları sağladıkları elektronik koruma özellikleri ile ister insan kaynaklı bir hırsızlık tehlikesi olsun isterse de doğal yollarla oluşmuş bir tehlike ( doğalgaz kaçağı, su basması ) durumun da en kısa sürede bu istenmeyen durumun ortadan kaldırılması için sizi ve ilgili makamları uyararak önlem alınmasını sağlar.

Alarm sistemi almak isteyen yada bu konuda araştırma yapan bayilerimiz satış temsilcimize ulaşmak için iletişim bölümünden bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi ve randevu alabilirler.

Alarm sistemi hırsızlara karşı etkin bir çözüm olmalarının yanı sıra gelişen teknolojiler sayesinde doğal afetlere karşıda sizi etkin bir şekilde koruyabilirler. Alarm sisteminize ekleyebileceğiniz duman dedektörü, doğal gaz algılama dedektörü veya su basma dedektörleri ile bu gibi istenmeyen durumlar oluşmaya başladığı anda elektronik sistemler tarafından algılanarak size ve ilgili makamlara gerekli UYARI gönderilerek en kısa sürede önlem alınmasını sağlamaktadır.

Ayrıca alarm sisteminizle birlikte çok uygun fiyatlara AHM – Alarm Haber alma Merkezi üyeliği alarak sadece sesli olarak uyarı değil alarm sisteminiz sinyal gönderdiği anda sinyalin durumuna göre aktif olarak ilgili kişilerin uyarılması da sağlanabilmektedir.

AHM NEDİR ?

Alarm Haber Alma Merkezi; Hırsız alarm sistemleri dedektör ve sensörler sayesinde bir çok tehlikeye karşı sizi sesli ve görsel olarak uyarmakta ayrıca cep telefonunuzu arayarak sizi olay anında bilgilendirmektedir. Ama cep telefonunuzu duymamanız yada ulaşmamanız durumunda  bu tehlikeden haberdar olamayacak ve ilgili birimlere haber veremeyeceksiniz. Sesli ve görsel olarak uyarı yapan siren her ne kadar görevini sorunsuz yapsa da bu uyarıyı yakınlardaki bir komşu yada görevlinin ilgili birimlere haber vermesi gerekmektedir.

AHM Merkezleri alarm sistemlerinden gelen sinyalleri 7/24 kesintisiz olarak izleyen ve gelen sinyallerin türüne göre polis, itfaiye, ambulans, ibb gibi ilgili makamları arayayarak adresinize yönlendiren gerçek insanların yer aldığı bir çağrı merkezidir.

AHM hizmeti almanız durumunda ise olay anında ALARM panelleri gerekli bütün uyarı ve aramaları yaptıktan sonra bunlara ek olarak bağlı oldukları AHM merkezine sinyal göndererek nasıl bir tehlike olduğu konusunda buradaki görevlileri de uyarmaktadırlar. Bu uyarı sonrası AHM görevlileri ilgili güvenlik birimlerini arayarak adresinize yönlendirmekte ve en kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktadırlar.

Alarm Sireni
Keypad
Hareket Sensörü
Tavan Tipi Sensör
Doğalgaz Sensörü

İstanbul genelinde alarm sistemi kurulumu ve servis konularında hizmet veren firmamız Türkiye genelinde alarm sistemi ve Alarm Haber Alma merkezi hizmeti satışı da yapmaktadır. Aşağıdaki listede yer alan hizmet grupları dışında kalan ihtiyaçlarınız için 0216 311 38 38 nolu telefon yada info@zbtteknoloji.com mail adresi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.