REFERANSLAR

Hizmet verdiğimiz konularda bizi seçen seçkin müşterilerimiz ve  başarı ile tamamladığımız projelerimizden bazıları…

MİKA NATURALİST PROJESİ İNTERKOM SİSTEMİ

Mika İnşaat imzası taşıyan Mika Naturalist projesi 3 blokta 68 daireden meydana geliyor. 3 dönümlük arsa üzerine kurulan Mika Naturalist'te Projenin toplam inşaat alanı 15 bin 636 metrekare olarak belirlendi. Bu projenin İnterkom sistemleri Zirve Bina Teknolojileri tarafından başarı ile tamamlanarak zamanında teslim edilmiştir.

MUHSİN YAZICIOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Yangın ihbar sistemi firmamız tarafından yapılarak devreye alınmıştır.

TRT ÇOCUK YANGIN ALGILAMA ve SÖNDÜRME SİSTEMİ

TRT Çocuk kanalının yayın yaptığı Beşiktaş / Ortaköy'de yer alan Televizyon binasının yangın algılama ve söndürme sistemleri tarafımızdan kurulum yapılarak gerekli testler gerçekleştirildikten sonra başarı ile teslim edilmiştir. Ayrıca bu sistem için periyodik bakım anlaşması da yapılmış olup sistemin sürekli olarak sağlıklı çalışması bize emanet edilmiştir.

BJK No1903 CAFE PROJESİ KAMERA ve YANGIN SİSTEMİ

Beşiktaş jimnastik kulübü'nün başta taraftarları olmak üzere tüm istanbullular için hizmete açtığı ve içerisinde 2 adet restoran/kafe, açık-kapalı etkinlik alanları, 2 adet toplantı salonu, spor merkezi, 2.500 metre kare bahçe ve çocuk oyun alanları bulunan bu muhteşem şehir tesisinin alarm, kamera ve yangın sistemlerinin montaj ve kurulumu Zirve bina teknolojileri olarak tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Ülkemizin köklü eğitim kurumlarından Ankara üniversitesinin Taksim ve Kadıköy'de yer alan TÖMER -Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezlerinin Kamera ve Alarm sistemlerinin montaj ve devreye alma işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.

Graphic Design

PİMSA
OTOMOTİV

40 Yılı aşkın süredir otomotiv sektörüne yönelik poliüretan mamulleri üreten firmaya ait Kocaeli'de yer alan üretim tesisinin IP KAMERA sistemi firmamız tarafından kablolama, montaj ve devreye alma süreçleri tamamlanarak başarılı bir şeklide teslim edilmiştir.

Graphic Design

ELPAŞ ELEKTROMEKANİK

TUZLA Organize sanayi bölgesinde yer alan fabrikasında otomotiv sektörüne yönelik alüminyum bazlı yedek parçaların üretimini yapan firma, tesis yangın güvenliğini sağlamak adına YANGIN İHBAR SİSTEMİ kurulumu konusunda firmamızı tercih etmiştir.

Graphic Design

MERT İNŞAAT GENEL MERKEZ

Lüks konut sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve çok başarılı işlere imza atan Mert İnşaat'ın yeni genel merkez binası Mert Plaza'nın YANGIN İHBAR SİSTEMİ firmamız Zirve Bina Teknolojileri tarafından kablolama, montaj ve devreye alma işlemleri yapılarak başarı ile teslim edilmiştir.

Graphic Design

İBB HALK EKMEK

İ.B.B. Halk Ekmek Fabrikası Teknim Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri firmamız tarafından montajı yapılarak devreye alındı

Graphic Design

REYSAŞ LOGİSTİCS

Reysaş Logistics Gebze Depo Teknim Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri firmamız tarafından montajı yapılarak devreye alındı

Graphic Design

BAYKARALAR OTOMOTİV

Baykaralar Otomotiv Maslak lokasyon yangın ihbar sistemi firmamız tarafından montajı yapılarak devreye alınmıştır.

Graphic Design

CARGLASS

Carglass oto cam genel müdürlük yangın ihbar sistemi firmamız tarafından yapılarak devreye alınmıştır

Graphic Design