GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

KENDİ MARKAMIZ ZBT BAŞTA OLMAK ÜZERE SEKTÖRÜN EN BÜYÜK MARKALARI VE EN SON TEKNOLOJİYE SAHİP GÜVENLİK ÜRÜNLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZ IP ve HD GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİNİN SATIŞ PAZARLAMA VE DAĞITIMINI YAPMAK KONUSUNDA SİZLERE HİZMET VERMEKTEN MEMNUNİYET DUYAR.

Günlük hayatta başınıza gelebilecek üzücü olayları kayıt altına almak için geliştirilen kamera güvenlik sistemleri; Farklı ihtiyaçlar için farklı özelliklere sahip kamera ve kayıt cihazları ile sizlere özgün olarak oluşturulmaktadır.  Güvenlik Kamera sistemleri temelde 2 farklı platforma sahip olmaktadırlar bunlar IP kameralar ve HD kameralardır. Ayrıca bu 2 sistemin farklı sistemlerinin birlikte kullanılması ile daha ekonomik ve etkin sistem çözümleri de elde etmek mümkündür. Güvenlik Kamera Sistemi ihtiyaçlarınız için ürün ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IP KAMERA SİSTEMLERİ

Network altyapısı ile çalışan bu sistem sayesinde kamera görüntüleri kayıt cihazlarına dijital sinyaller olarak gönderilirler ve daha kaliteli olarak sorunsuz bir şeklide kayıt altına alınırlar. Ayrıca IP teknolojisi sayesinde daha uzun mesafelere kamera yerleştirilmesi mümkün olmaktadır.

HD KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera görüntülerinin koaksiyel kablo ile taşındığı bu sistemde görüntü sinyalleri analog sinyaller olarak taşınmakta ve kayıt altına alınmaktadırlar. Kurulum ve kullanımları kolay ayrıca fiyatları uygun olduğu için ekonomik sistemler olarak tercih edilmektedirler.

HİBRİT SİSTEMLER

IP ve HD kameraların aynı kayıt cihazında çalıştırılması ile elde edilen bu tür sistemlerde genellikle uzak mesafelerde yer alan 1-2 adet kamera IP teknolojisi ile network üzerinden kayıt cihazına ulaştırılarak daha kaliteli kayıt yapmaları sağlanır.

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Gelişen teknolojiler ve kullanıcı ihtiyaçlarının değişmesi sebebiyle güvenlik kamera sistemlerinde de sürekli yeni ürünler ve yeni özellikler ortaya çıkmaktadır. Görüntü kalitesi ve kayıt süresi konusunda kendisini sürekli geliştiren bu sektörde kamera mesafesi ve dayanıklı ürünler konusunda ise belli başlı firmalar geliştirdikleri özel teknolojiler sayesinde sektörde farklı bir yere sahiptirler. Zirve Bina Teknolojileri olarak bu teknolojileri yakından takip ederek bir çok farklı firma ve ürün grubu ile hizmetinizdeyiz…

POE - Power Over Ethernet

IP kamera sistemleri için geliştirilen bu teknoloji sayesinde güvenlik kameralarına güç ve görüntü aktarımı için 2 ayrı kablo çekmek yerine uyumlu kameralar veya küçük bir aparat sayesinde tek kablo üzerinden görüntü ve güç aktarımı yapmak mümkün olmaktadır.

POC - Power Over Coaxial

HD kamera sistemlerinde son yıllarda sektörün öncü firmaları tarafından kullanılmaya başlanan bu teknoloji, IP kamera sistemlerinde kullanılan POE teknolojisinin başarılı olması sebebi ile HD kamera sistemlerine transfer edilmiş ve başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Akıllı Kameralar

Güvenlik Kameraları gelişen teknolojiler sayesinde sadece görüntü kaydı değil görüntüledikleri alanda sizin belirlediğiniz sınırlar ve zamanlar dahilinde oluşan hareketleri size ayrıca bildirmektedir. Bu akıllı kamera özellikleri sayesinde güvenliğiniz sağlamak çok daha kolay olacak.

ExProof Kameralar

Özellikle askeri projeler başta olmak üzere ortam şartlarının olumsuz olduğu yerlerde, dış muhafazaları ve elektronik devrelerinin dayanıklı materyallerden üretilmiş olmaları sebebiyle tercih edilen bu kamera modelleri zorlu koşullarda güvenle kullanılabilir.

Türkiye genelinde güvenlik kamera sistemi kurulumu ve servis konularında hizmet veren firmamız ayrıca sektörün en büyük firmalarının satış ortağıdır. Güvenlik Kamera sistemi ihtiyaçlarınız için 0216 311 38 38 nolu telefon yada info@zbtteknoloji.com mail adresi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.