GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Kurumsal alanlarda insan ve araç hareketlerini yönlendirmek, takip etmek ve sınırlandırmak için sıklıkla kullanılan geçiş kontrol sistemleri çevrenizdeki olayları yönetebilmeniz için kullanabileceğiniz en önemli sistemlerden birisidir.

Elektronik güvenlik sistemleri konusunda konusunda birçok farklı ürün ve sistem çözümünü sizlere sağlayan firmamız giriş – çıkış faaliyetlerini kontrol altına almak istediğiniz alanlarda da ihtiyacınız olan sistemlerin temini, kurulumu ve devreye alınması konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. 

Fabrika, Okul, AVM, Hastane, Banka, Otopark, Site, Plaza gibi yoğun giriş – çıkış faaliyetlerinin olduğu alanlarda bu faaliyetleri elektronik olarak takip etmek ve yetkisiz kişilerin yaşam alanlarınızda bulunmasını engellemek için güvenli bir şeklide kullanabileceğiniz geçiş kontrol sistemleri konusunda Zirve Bina Teknolojileri olarak geniş portföyümüzde yer alan son teknoloji ürünler ve uzman kadromuz ile ihtiyacınız olan çözümleri değişik ürün alternatifleri ve DEMO seçenekleri ile beğeninize sunarak teklifimizi kabul etmeniz durumunda istediğiniz zaman aralığında sizlere teslimini sağlıyoruz.

Dünyanın en büyük güvenlik sistemleri üreticisi olan HİKVİSİON markasının ülkemizdeki partnerlerinden birisi olan firmamız, ihtiyacınız olan her türlü access ve güvenlik çözümünü en kaliteli ürünlerle sizlere sağlayabilecek teknik ve teknolojik altyapıya sahiptir. Geçiş kontrol sistemleri konusunda elektronik sistemler ve mekanik turnike sistemleri konusunda her türlü çözümü tek bir çatı altında bulunduran firmamız Uçtan-Uca sistem çözümleri ile sizlere her zaman TAM destek vermektedir. 

res5

ELEKTRONİK ve MEKANİK GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

GEÇİŞ KONTROL
TURNİKE SİSTEMLERİ
KOLLU BARİYER
MANTAR BARİYER
ROAD BLOCKER

Zirve Bina Teknolojileri olarak tercih ettiğiniz sistem, almayı düşündüğünüz ürünler veya fiyat teklifi almak için iletişim bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.