Dudullu Alarm Servisi

Dudullu’da alarm ve kamera sistemi konusunda sorun yaşayan bütün müşterilerimiz kullandıkları marka ne olursa olsun her durumda bizimle iletişime geçerek teknik servis talebinde bulunabilirler.

Alarm sistemi evlerimiz ve iş yerlerimizi istenmeyen misafirlerden korumak için kullandığımız elektronik güvenlik sistemleridir.Bu sistemler sayesinde yaşadığımız alanların güvenliğini 7 / 24 sağlayabiliyoruz. Alarm sistemleri temelde 3 kısımdan oluşmaktadır. Bunlar

* Alarm paneli
* Siren
* Algılayıcı sensörler

Bu bölümlerden algılayıcı sensörlerin görevi bulundukları alanda meydana gelen hareketleri algılamak ve alarm paneline sinyal göndererek sistemi aktif hale getirmektir. Alarm paneli ise algılayıcı sensörerden gerekli sinyalleri aldıktan sonra emniyet güçlerine haber vererek en kısa sürede ekiplerin olay yerine gelmesini sağlar. Siren ise bu parçalar içinde en caydırıcı olandır. Çıkardığı yüksek gürültülü ses ve ışık ile istenmeyen kişilerin fark edilmelerini sağlayarak olay yerinden uzaklaşmasını sağlar.

 

Alarm sistemlerinin düzgün çalışabilmesi için yukarıdaki kısımların bütünlüğü oldukça önemlidir. Bu parçalardan birisinin arıza yapması, sistemin hiç çalışmamasına ya da yanlış alarm vermesine sebep olabilir. Alarm sisteminde böyle bir arıza durumunun oluşması halinde bu sorunun en kısa sürede giderilmesi için yapmanız gereken ise alarm sistemi konusunda uzman bir teknik ekibe başvurarak servis talep etmektir.

Dudullu bölgesinde alarm sistemi teknik servis talebi için 0216 311 38 38 nolu telefondan yada sitemizde yer alan diğer iletişim bilgileri ve formlar aracılığıyla bizimle iletişime geçerek yaşadığınız sorun için en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

HIZLI SERVİS FORMU